دسترسی سریع

تبلیغات
asus flash

مطالب کاربردی

دانلود ها

آموزش ریکاوری گوشی های اندروید

بدون دیدگاه

recovery_mode_header

آموزش رفتن به ریکاوری ـ بوت لودر ـ فست بوت در گوشی های HTC :

 

به این مسیر بروید :          Setting >> Power >> Fastboot   و تیک گزینه Fastboot را بردارید ( غیر فعال باشد )
برای رفتن به بوت لودر : گوشی خود را خاموش کنید . بعد از اینکه گوشی کاملا خاموش شد , کلید Volume Down را نگه دارید و دکمه Power را فشار دهید تا یک صفحه سفید را مشاهده کنید . به این صفحه در گوشی های HTC اصطلاحا Bootloader گفته میشود .

بعد از Check کردن SD Card توسط گوشی در بوت لودر :

۱. برای رفتن به ریکاوری : بعد از رفتن به محیط Bootloader شما میتوانید با کلید های Volume به بالا و پایین بروید . حالا روی گزینه Recovery بروید و کلید Power را بزنید تا وارد ریکاوری شوید .

۲. برای رفتن به فست بوت : بعد از رفتن به محیط Bootloader شما میتوانید با کلید های Volume به بالا و پایین بروید . حالا روی گزینه Fastboot بروید و کلید Power را بزنید تا وارد فست بوت شوید . 

نکته بسیار مهم : گوشی های HTC که از پردازنده MTK/Media Tek استفاده میکنند ، محیطی مانند فست بوت و بوت لودر دیگر گوشی های HTC را ندارند !!

 

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

آموزش رفتن به ریکاوری ـ دانلودینگ در گوشی های سامسونگ :

برای رفتن به ریکاوری : گوشی خود را خاموش کنید . بعد از اینکه گوشی کاملا خاموش شد , کلید Volume Up به همراه دکمه Home را نگه دارید و دکمه Power را فشار دهید تا بعد از مدتی وارد محیط ریکاوری گوشی خود شوید .

برای رفتن به دانلودینگ : گوشی خود را خاموش کنید . بعد از اینکه گوشی کاملا خاموش شد , کلید Volume Down به همراه دکمه Home را نگه دارید و دکمه Power را فشار دهید تا بعد از مدتی وارد محیط دانلودینگ گوشی خود شوید .( مثلث زرد رنگ و عبارت Do not turn off target !! از علامت های محیط Downloading هستند )

در بعضی از گوشی های سامسونگ میبایست دکمه “Home” + “Volume Down” را نگه دارید و کلید “Power” را فشار داده و نگه دارید تا وارد محیط Download Mod شود .

در بعضی از گوشی های سامسونگ میتوانید دکمه Back به همراه Volume را نگه دارید و سپش دکمه Power را فشار دهید تا به محیط Download Mod بوت شود .

اگر موفق نشدید از دستوران adb زیر استفاده کنید :

  • فایل های android را دانلود کنید و بعد از دانلود آن را اکسترکت کنید . سپس پوشه android را به بخش اصلی درایو C انتقال بدهید :   PC/Drive C:/android
  • قابلیت USB Debugging گوشی خود را فعال کنید . برای فعال کردن USB Debugging در اندروید ۲.۳ , ۴ , ۴.۱ , ۴.۴ , ۵ به آموزش ” فعال کردن USB Debugging در اندروید ” بروید .
  • گوشی خود را به کامپیوتر وصل کنید
  • CMD یا همان Command Prompt را باز کنید
  • دستور رو به رو را وارد کنید               cd c:/android                       و Enter بزنید 
  • دستور رو به رو را وارد کنید               adb devices                         و Enter بزنید
  • در پایان دستور زیر را وارد کنید       adb reboot download                و Enter بزنید . اکنون باید وارد محیط Downloading شده باشید

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

آموزش رفتن به ریکاوری در گوشی های Google Nexus (نکسوس) :

 

برای رفتن به بوت لودر : گوشی خود را خاموش کنید . بعد از اینکه گوشی کاملا خاموش شد , کلید Volume Up و Volume Down را با هم نگه دارید و دکمه Power را فشار دهید . وارد یک محیط با رنگ مشکی میشوید که اصطلاحا به آن محیط , Bootloader میگویند .

برای رفتن به ریکاوری : بعد از اینکه وارد Bootloader شدید به وسیله کلید های Volume بالا و پایین بروید تا گزینه Recovery Mode را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید . اکنون وارد Recovery شده اید .

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

آموزش رفتن به ریکاوری در گوشی های اندرویدی نوکیا :

 

برای رفتن به بوت لودر : گوشی خود را خاموش کنید . باتری را از گوشی خارج کنید ( سیم کامپیوتر به موبایل وصل نباشد ) . سپس دکمه Volume بالا را نگه دارید و در همین حالت گوشی را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید . گوشی در این حالت به بوت لودر خواهد رفت .

برای رفتن به ریکاوری : گوشی خود را خاموش کنید . دکمه Volume بالا نگه دارید و همزمان دکمه Power را نیز به مدت ۱۵ ثانیه نگه دارید ( هر دو دکمه ولوم و پاور ) تا وارد محیط Recovery شوید .

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

آموزش رفتن به ریکاوری در گوشی های LG :

 

برای رفتن به محیط دانلود مد (Download Mode) : گوشی موبایل خود را خاموش کنید . سپس دکمه Volume بالای گوشی خود را نگه دارید و درحالیکه دکمه Volume بالای گوشی را نگه داشته اید , گوشی را با کابل USB به کامپیوتر وصل کنید . گوشی در این حالت به قسمت “Download Mode (دانلود مد)” خواهد رفت .

برای رفتن به ریکاوری : ابتدا گوشی موبایل خود را خاموش کنید . سپس دکمه Volume پایین به همراه دکمه Power را نگه دارید تا آرم “LG” نمایان شود و زمانی که آرم “LG” نمایان شد , دکمه های Volume پایین و Power را رها کنید و مجددا دکمه های Volume پایین و Power را فشار داده و نگه دارید تا وارد محیط “Hard Reset Menu” شود و پس از مدتی وارد محیط Recovery شود .

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

آموزش رفتن به ریکاوری – فست بوت در گوشی های هواوی :

 

برای رفتن به حالت ریکاوری : ابتدا گوشی را به طور کامل خاموش کنید و بعد از خاموش شدن کامل گوشی ، دکمه های “Volume Up (زیاد کردن صدا)” و “Volume Down (کم کردن صدا)” را همزمان نگه دارید و در همین حال ، دکمه “Power (خاموش/روشن)” را فشار دهید تا زمانی که “لوگوی اندروید” را مشاهده کنید . بعد از مشاهده “لوگوی اندروید” میتوانید دکمه ها را رها کنید ! اکنون در همان حالت ، یکبار گزینه “Power” را فشار دهید تا وارد محیط ریکاوری گوشی هواوی اسند شوید .

 

دانـــــلود

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو